Alyvuotų Medinių Grindų Atnaujinimas - Firminis Komplektas 60kv.m Grindų Plotui

ALYVKOMP94,90 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

"Quick Shine®" alyvuotų medinių grindų atnaujinimo komplektas 60 kv.m plotui

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą!

Jus išvargino alyvuotų grindų priežiurą? Grindys tapo teplios ir nebegražios? Neskubėkite daryti kapitalinį remontą. Atnaujinkite grindis su "QUICK SHINE" labai lengvai ir greitai! Jos suspindės nauju gyvenimu, lengviau valysis, bus mažiau teplios ir prabangiai atrodys. Tai padaryti taip pat lengva, kaip pasakyti 1,2,3. O mes mėgstame sakyti "Purkšti. Skleisti. Padaryta".

Grindų atnaujinimo danga „QUICK SHINE© HARWOOD FLOOR FINISH“ yra visiškai skaidri, todėl puikiai tinka šviesiom ir tamsiom grindim.

Šis komplektas padės sugražinti grindų grožį ir prabangią išvaizdą. Grindys bus apsaugotos nuo išdilimo ir purvo sankaupų. Bus legviau prižiūrimos ir valomos.

Viso komplekto kaina 84,90 EUR. Jūsų grindų atnaujinimas kainuos tik 1,59 EUR/1kv.m.

Komplekto sudėtis:

  • 1vnt. - KONCENTRUOTAS giluminis grindų valiklis „QUICK SHINE© DEEP CLEANER“. Su juo pašalinsite susikaupusį purvą ir nuriebalinsite grindis. Alyvuotų grindų paruošimui įpilkite 25ml (5 kamšteliai) gilimunio valiklio į 1l šilto vandens ir prašluostykite grindis. Po valymo praplaukite grindis šiltu švariu vandeniu ir nusausinkite. Prieš dengiant dangą grindys turi būti visiškai sausos. Visada prieš naudojant atlikite paruošto tirpalo testą nematomoje vietoje. Prekės kodas 18811, talpa 800ml. Nenaudokite šio valiklio kasdiniam atnaujintų grindų valymui. Atnaujintų grindų kasdieniniam valymui rekomenduojame naudoti grindų valiklį „QUICK SHINE© HARDWOOD FLOOR CLEANER“ arba koncentruotą grindų valiklį „Quick Shine© Concentrated Floor Cleaner“.
  • 2 vnt. - Grindų atnaujinimo danga „QUICK SHINE© HARDWOOD FLOOR FINISH“. Prekės kodas 51560, talpa 1,89l. Danga apskaičiuota 60 kv.m grindų plotui dengiant 3 sluoksnius;
  • 1 vnt. - Firminis „QUICK SHINE© MOP KIT“ šluotos komplektas su dviejų zonų grindų šluoste iš mikropluošto. Prekės kodas 11147;

Pastaba:

Jei jūsų grindų plotas yra didesnis, pridėkite i pirkinių krepšelį papildomą kiekį grindų atnaujinimo priemonės (dangos) „QUICK SHINE© HARWOOD FLOOR FINISH“.

Patarimas:

Papildomai rekomenduojame įsigyti pakaitinę šluostę „QUICK SHINE© MOP KIT REFIILL PAD“. Vieną naudosite grindų valymui, o kitą atnaujinimo dangos tepimui.

Perskaitykite KAIP ATNAUJINTI GRINDIS SU "QUICK SHINE".

Kaip naudoti priemones:

1. Išsiurbkite dulkes ir smėlį.

2. Kruopščiai nuvalykite vaško likučius, purvą, smėlį, riebalus, dulkes ir naminių gyvūnų plaukus su giluminiu valikliu „QUICK SHINE© DEEP CLEANER". Įpilkite 100ml „QUICK SHINE© DEEP CLEANER“ į 4 litrus šilto vandens ir kruopščiai prašluostykite grindis. DĖMESIO: Visada prieš naudojant atlikite testą nematomoje vietoje.

3. Po 10 minučių praplaukite grindis švariu vandeniu.

4. Leiskite grindims pilnai išžiūti.

5. Paskleiskite grindų atnaujinimo dangą 3 sluoksniais su pertraukomis tarp sluoksnių ne mažiau nei 40 min. Dangos tepimui vadovaukitės patarimais aprašyme KAIP ATNAUJINTI GRINDIS SU "QUICK SHINE".

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus