Quick Shine® Giluminis Valiklis ir Vaško Šalinimo Priemonė (Koncentratas)

18811800ml614,98 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

„Quick Shine® Deep Cleaner & Wax Remover" Giluminis Valiklis ir Vaško Šalinimo Priemonė (Koncentratas)

Išmanūs kasdienio valymo sprendimai™

Vos tik užtepate ant grindų, „Quick Shine© Deep Cleaner“ valiklis iškart pradeda veikti įsisenėjusį purvą ir seną vašką, mat yra sukurtas naudoti viešbučiuose, viešosios paskirties pastatuose ir ligoninėse, kur itin svarbu greitas ir efektyvus valiklių poveikis.

„Quick Shine© Deep Cleaner“ valiklis saugiai pašalina vašką, polimerinę ir akrilinę dangą. Išskaido ir panaikina labiausiai įsisenėjusias dėmes nuo plytelių užpildo, atsiradusias dėl pelėsio, miltligės, muilo putų ir kieto vandens, nuvalo ir atnaujina plyteles. Pašalina plaukų lako ir dėl kasdienio mindžiojimo susidariusias nuosėdas, puikiai atnaujina ir nuvalo purvą nuo lakuoto aliejiniu laku kietmedžio grindų, laminato, LVT, plytelių, vinilo lentelių ir akmens. Stipriai įsigėrusį purvą ant plytelių užpildo ar kitų paviršių valiklis suminkštins. Jo pašalinimui naudokite šepetėlį su sintetiniais šereliais.

  • IŠSKAIDO IR NUVALO TVIRČIAUSIAS DĖMES ANT PLYTELIŲ UŽPILDO, ATSIRADUSIAS DĖL PELĖSIO, MILTLIGĖS, MUILO PUTŲ IR KIETO VANDENS;
  • SAUGIAI NUVALO VAŠKĄ, POLIMERUS IR AKRILINES APDAILOS PRIEMONES;
  • PARUOŠIA GRINDIS PRIEŠ TEPANT ATNAUJINIMO IR APDAILOS PRIEMONES QUICK SHINE© HARDWOOD FLOOR FINISH IR „QUICK SHINE© MULTI-SURFACE FLOOR FINISH“;
  • NEIŠSKIRIA KENKSMINGŲ GARŲ.

Kaip naudoti:

1) Įpilkite 200-240ml valiklio į 4 litrus KARŠTO vandens arba 1 buteliuką į 12 litrų, jei valysite didelį plotą. Jei paviršius itin purvinas, naudokite daugiau „QUICK SHINE© DEEP CLEANER“ valiklio. 2) Mišinį papilstykite ant grindų, tolygiai paskleiskite ant paviršiaus drėgna šluota. Palikite kelias minutes. 3) trinkite ar braukykite, kol nuvalysite visą purvą. Seną vašką ir nešvarumus nuvalykite šluota ar kempine. 4) Perplaukite grindis švariu vandeniu. 5) Grindims išdžiūvus, rekomenduojame jas padengti „QUICK SHINE© FLOOR FINISH“ grindų atnaujinimo priemone, kad užtikrintumėte ilgiau išliekančią švarą ir apsaugą.

Kiti naudojimo būdai:

įpilkite 100ml „QUICK SHINE© DEEP CLEANER“ į 4 litrus šilto vandens ir naudokite įprastam valymui. Valykite kempine ar audiniu, perplaukite švariu vandeniu. Prieš naudojimą išbandykite mažame nematomame plote. „QUICK SHINE© DEEP CLEANER“ valiklio nerekomenduojama naudoti naujoms (ne padengtoms jokiomis dangomis) medinėms grindims.

DĖMESIO: Prieš naudojant visada atlikite testą nematomoje vietoje. Perskaitykite produkto saugos duomenų lapus. Naudokite tik gerai vėdinamoje vietoje. Neįkvėpkite garų, venkite ilgo ar pakartotinio sąlyčio su oda. Saugokite akis. Niekuomet nemaišykite su kitais valikliais ar cheminėmis medžiagomis. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE. PRARIJUS KENKSMINGAS. NEPRARYKITE. Gali dirginti akis. Venkite sąlyčio su akimis.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus