Apie mus

Abalt NAVAKO 2019Abalt NAVAKO 2019.pdfUAB „NAVAKO“ yra vienintelis (išskirtinis) produktų „Titebond“ (JAV) platintojas Lietuvoje ir Latvijoje. Taip pat yra vienintelis produktų „Blue Dolphin Tapes“ (EU) ir QUICK SHINE (JAV) platintojas Lietuvoje.

Mes džiaugiamės galėdami pristatyti kokybišką produkciją ir darome viską, kas įmanoma, kad mūsų pirkėjai galėtų įsigyti aukščiausios kokybės klijus, hermetikus ir lipniąsias juostas už gerą kainą. Labai tikimės, kad tinkamai įvertinsite mūsų pastangas.

Franklin-NAVAKOFranklin International - NAVAKO.pdf
Titebond PROvantage

Titebond (JAV) - Kasdien tūkstančiai su mediena dirbančių specialistų ir statybos profesionalų su pasitikėjimu renkasi „Titebond“ klijus ar hermetikus. Jie žino, kad „Titebond“ yra aukščiausios kokybės produktas, kuris padės darbus atlikti lengviau ir geriau. Šie meistrai gauna daugiau nei konkretų „Titebond“ produktą. Jie gauna viską, kas yra už „Titebond“ pavadinimo – ir tai daro šį prekės ženklą vienu iš labiausiai patikimų prekių ženklų klijų pramonėje.

Titebond® Lyderiavimas ir Įsipareigojimas
Titebond® Medienos gaminių klijavimo lyderio tradicijos ir profesionalumas yra paremti neprilygstamą produkto kokybe, puikiu asmeniniu klientų aptarnavimu ir technine pagalba. Mes labai didžiuojamės sukaupta patirtimi ir geriausių medienos apdirbimo specialistų pripažinimu. Aukščiausio lygio medienos apdirbimo specialistų pripažinimas yra pagrindinis prekinio ženklo Titebond® tikslas nuo jo sukūrimo 1952 metais. Šis įsipareigojimas prieš aukščiausios kompetencijos vartotojus yra kaip garantas siekiant ir išlaikant lyderystę medienos apdirbimo pramonėje.

Firminis Blue Dolphin Tapes stendas
Blue dolphin tapes Blue Dolphin

"Blue Dolphin Tapes“ lipniosios juostos gaminamos nuo 1998 m., tad per 20 metų įmonė įgijo garbingą kokybiškų produktų gamintojos vardą ir yra labai gerai žinoma daugelyje pasaulio šalių, įskaitant Ameriką, Angliją, Vokietiją, Ispaniją, Čekiją, Slovakiją ir kt.
“Blue Dolphin Tapes“ produktai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant „state-of-the-art“ ir SmartSKIN™ technologijas bei atitinka visus profesionalių dažytojo poreikius. “Blue Dolphin Tapes“ glaudžiai bendradarbiauja su žymiausiais pasauliniais partneriais, kurie teikia gamybai aukščiausios kokybės žaliavas. Gamyboje naudoja ekologiškus, aukščiausios kokybės klijus be tirpiklių.

Visi “Blue Dolphin Tapes“ juostų gamybos procesai atitinka griežčiausius ES aplinkosaugos reikalavimus. Dauguma Blue Dolphin Tapes apsauginių juostų gaminamos pagal patentuotas technologijas ir yra unikalios savo segmente. Pavyzdžiui, plastikinė Blue Dolphin Tapes Hybrid dažymo juosta, skirtingai nei bet kuri kita, po technologinės plėtros ir ilgų mokslinių tyrimų, turi pažangiausią patentuotą Hybrid technologiją: „Patent Pending“ klijai ir plastikas, kurie profesionalams suteikia galimybę mėgautis tobulomis, tiksliomis dažų linijomis. Lipniosios juostos nepalieka klijų pašalinus ir yra atsparios UV iki 60 dienų. Klijai be tirpiklių turi skirtingus adhezijos lygius (priklausomai nuo produkto paskirties).

ipg intertape polymer group

Intertape Polimeras Group Inc..(IPG) yra pripažintas lyderis lipniūjų juostų ir pakavimo plėvelių gamybos srityje. Aukščiausios kokybės lipniosios juostos IPG yra gaminamos Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV).

Quick Shine®-NAVAKOQuick Shine® - NAVAKO.pdf
Quick Shine

Nuo 2020 metų UAB NAVAKO yra įmonės „Holloway House®“ (JAV), gaminančios „Quick Shine®“ grindų atnaujinimo ir valymo produktus, išskirtinis platintojas Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

 

Populiariausia prekė

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus