Quick Shine® MOP Šluotos Komplektas Grindims

11147vnt.423,96 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

„Quick Shine® Hardwood Floor Mop Kit" Šluotos Komplektas Kietmedžio Grindims.

Komplektas su Mikropluošto Šluoste

Išmanūs kasdienio valymo sprendimai™

Į sąvartynus keliauja milijonai vienkartinių šluosčių, todėl daugelis klientų ieško ekologiškesnių būdų, kaip naudojant grindų atnaujinimo priemones „Quick Shine® Finish“ ir „Hardwood Luster“ valyti dulkes, purvą, augintinių plaukus ir palaikyti grindų švarą! Komplektas skirtas dulkėms valyti ir visoms kieto paviršiaus grindims, įskaitant kietmedį, laminatą, LVT, prabangias vinilo lentas, plyteles ir akmenį. Šluota yra lengva, su pasukamąja galvute ir žemo profilio, kad būtų galima lanksčiai manevruoti ir valyti po baldais.

Plaunamoji dvigubos zonos mikropluošto šluostė pritraukia ir surenka alergenus, naminių gyvūnėlių plaukus, dulkes ir nešvarumus.

Rekomenduojame naudoti šią šluostę mūsų grindų atnaujinimo priemonėms „Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish“ ir „Quick Shine® Hardwood Floor Luster“ tepti. Prieš naudodami grindų atnaujinimo priemones sušlapinkite ir stipriai išgręžkite šluostę. Po naudojimo visada kruopščiai išplaukite šluostę šiltu muilinu vandeniu. Rekomenduojame įsigyti atsarginę pakaitinę šluostę – vieną naudokite grindims valyti, o kitą grindų atnaujinimo priemonėms tepti. Grindis šia šluota galite valyti ir drėgnai, ir sausai. Komplektuojama su daugkartine dviejų zonų mikropluošto šluoste, kurią galima iki 100 kartų plauti skalbyklėje.

  • PATVARUS, LENGVAS, PASUKAMAS ŠLUOTOS PADAS;
  • SAUGIAI NUVALO VAŠKĄ, POLIMERUS IR AKRILINES APDAILOS PRIEMONES;
  • PADO MATMENYS 31 X 16CM;
  • PRITRAUKIA IR SUGRIEBIA ALERGENUS, NAMINIŲ GYVŪNĖLIŲ PLAUKUS, DULKES IR NEŠVARUMUS;
  • ĮDEALI GRINDŲ ATNAUJINIMO PRIEMONIŲ TEPIMUI;
  • DAUGKARTINIO PLOVIMO, LENGVAI KEIČIAMA, DVIEJŲ ZONŲ ŠLUOTĖ ŠVARIAI VALO IR ŠLUOSTO.
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus