Valiklis 3 VIENAME. Namams, Virtuvei, Voniai, Automobiliui, Odai

11163710ml611,98 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

„Quick Shine® 3-IN-1 Max SHINEPOWER Surface Cleaner" Paviršių Valiklis 3 Viename

VALO - SPINDI - APSAUGO

(Greitai bus prekyboje)

Quick Shine 3-IN-1 Max SHINEPOWER paruoštas naudojimui valiklis neturintis sudėtyje stiprių cheminių medžiagų. Itin efektyviai valo ir nepalieka drumstumo, dryžių ar lipnios plėvelės, todėl paviršiai atrodo profesionaliai švarūs.

Tam, kad išvalytumėte, dezinfekuotumėte ir suteiktumėte švaros spindesį, tiesiog purškite valiklį ant bet kokio kieto ar minkšto paviršiaus ir nuvalykite popieriniu rankšluosčiu ar audiniu.

Užtikrina kruopštesnį valymą prasiskverbdamas į paviršių, pašalindamas dulkes, nešvarumus bei purvą ir palikdamas ilgai išliekantį nuostabų spindesį. Lengvai pašalina dulkes, nešvarumus, dirvožemį, riebalus ir purvą, nepalikdamas ant paviršiaus dryžių.

Saugus naudoti ant visų paviršių: medienos, kvarco, granito, buitinės technikos, stiklo, baldų, spintelių, stalviršių, nerūdijančio plieno, stiklo ir veidrodžių, automobilių plastikinių detalių ir sėdynių, prietaisų skydelių ir plastiko, odos ir kt.

Valiklio formulė „Pure Gloss Technology“ akimirksniu suteikia spindesį paviršiams ir prailgina jų tarnavimo laiką. Gaivus botaninės esencijos kvapas palieka švaros aromatą ir įspūdį, tarsi paviršiai yra profesionaliai nuvalyti.

  • SKIRTAS GRANITUI IR KT. AKMENIUI, ODAI, AUTOMOBILIŲ APDAILOS DETALĖMS IR ODINĖMS SĖDYNĖMS, BALDAMS IR GAMINIAMS IŠ MEDIENOS, ODINIAMS BALDAMS, SPINTELĖMS, STALVIRŠIAMS, PLASTIKUI, BUITINEI TECHNIKAI, NERŪDYJANČIAM PLIENUI, PLYTELĖMS, STIKLUI IR VEIDRODŽIAMS;
  • NEPAKEIČIAMAS NAMUOSE, VONIOS KAMBARIUOSE, VIRTUVĖSE, AUTOMOBILIUOSE;
  • PAŠALINA NEŠVARUMUS, PURVĄ IR RIEBALUS SUTEIKDAMAS YPATINGOS ŠVAROS SPINDESĮ;
  • SUDARO NEMATOMĄ APSAUGĄ NUO PURVO IR DĖMIŲ (NUO PAVIRŠIŲ LENGVIAU NUSIVALO PURVAS);
  • PUIKUS BLIZGIEM PAVIRŠIAM VALYTI IR APSAUGOTI;
  • LABAI EKONOMIŠKAS – SU NEDIDELIU VALIKLIO KIEKIU NUVALYSITE DIDELĮ PLOTĄ.

Kaip naudoti:

Prieš naudojimą gerai suplakite ir išbandykite nedideliame, mažai matomame plote. Purkškite tiesiai ant paviršiaus. Sausu minkštu audiniu valykite iki sausumo. Jei reikia, pakartokite.

DĖMESIO: Prieš naudojimą perskaitykite produkto saugos duomenų lapus. Gali dirginti akis. Venkite sąlyčio su akimis. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus