Titebond - Klijai Plokštėms Vidaus ir Lauko Darbams

43150370830431502,7kg646,92 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

Apie Klijus Titebond® Ultimate Advanced Polymer Panel Adhesive

Nauja klijų pakuotė maišeliuose („dešros“)! „Titebond® Ultimate Advanced Polymer Panel Adhesive“ dabar yra naujoviškose pakuotėse, padedančiose sutrumpinti montavimo laiką, tuo pačiu padidinant darbo efektyvumą ir pagerinant produkto išeigą. Vienas pusės galono pažangių polimerų plokščių maišelis padengia standartinę 1,20m x 2,40m plokštę, todėl nereikia spėlioti, kiek klijų reikia vienai plokštei. Pakuotės maišelyje taip pat sumažina nepanaudotų klijų likučių kiekį, todėl gaminys nebus netvarkingai naudojamas ir švaistomas. Tiesiog paimkite maišelį, nukirpkite metalinę sąvaržą, išspauskite klijus ant plokštės ir klijų mentele tolygiai paskleiskite. Titebond® Ultimate Advanced Polymer Panel Adhesive yra profesionalūs, didelio stiprumo klijai, skirti praktiškai bet kokiai medžiagai klijuoti. Jie suklijuoja dvi neakytas medžiagas kartu, tokias kaip FRP plokštes su dažytais paviršiais ir padengto gipso kartono plokštėmis, todėl idealiai tinka bet kokiam apdailos įrengimui. Advanced Polymer Panel yra 100 % kietųjų dalelių turinti formulė, kuri pasižymi greitu sukibimu, greitu kietėjimu ir greitu tvirtėjimu. Pilnai sutvirtėję išlieka tvirtai elastingi. Klijai yra atsparus drėgmei ir pelėsiui, atitinka LOJ reikalavimus, yra nedegus ir saugus aplinkai – neišskiria kenksmingų garų ir skatina sveiką gyvenimo ir darbo aplinką.

Produkto savybės

  • Suklijuoja praktiškai visas statybines apdailos medžiagas - net dvi neakytas;
  • Greitai tvirtėja;
  • Sutvirtėje tvirtai elastingi (elastomeriniai) - NETAPS TRAPŪS su laiku;
  • Atsparūs drėgmei ir pelėsiui;
  • Nedegūs, neturi nemalonaus kvapo;
  • 100% kietųjų dalelių – be vandens ar tirpiklių;
  • Atitinka LEED V4, SCAQMD, CARB, ASTM C557 ir NAHB žalio pastato reikalavimus;
  • Pasiekia NFPA priešgaisrinę klasę.

Paskirtis

FRP (pluoštu sustiprintas plastikas), mediena, putplasčio plokštės, plastikas, laminatas, apdorota ugniai atspari ir slėgiu apdorota (jūrinė) fanera, kubilo apvadai, metalas (cinkuotas ir nerūdijantis plienas), betonas, vinilas, PVC, dažyti paviršiai, apdorotos ir neapdorotos gipso kartono plokštės ir daugelis kitų porėtų ir neakytų statybinių medžiagų.

Rekomendacijos geriausiam rezultatui pasiekti:

Prieš montuojant svarbu nuvalyti visus metalus acetonu (nuriebinti), nes riebalų ir dulkių likučiai gali trukdyti sukibimui. Suklijuojant du neporėtus pagrindus, ypač esant žemam drėgnumui, prieš dengiant plokštę rekomenduojama lengvai supurkšti paviršiaus pagrindą vandeniu. Plokštėms, kurios nėra idealiai plokščios arba yra sunkios, gali prireikti mažiausiai 24 valandų papildomo tvirtinimo arba nuolatinių mechaninių tvirtinimo detalių. Jei siena yra dažyta, įsitikinkite, kad dažai yra tvirti ir pakankamai gerai sukibę su siena, kad atlaikytų plokštes.

Paviršiaus paruošimas:

Paviršiuose neturi būti jokių medžiagų, kurios gali trukdyti sukibimui, įskaitant didelį ir storą gipso kartono siūlių glaisto kiekį. Užtaisykite skyles ir įdubas, pašalinkite nelygumus ir išsikišimus, dulkes, alyvą ir riebalus. Iš anksto išpjaukite plokštes pagal reikiamus matmenis ir atlikite bandomąjį montavimą. Prieš klijuojant padėkite plokštes lygiai ir leiskite joms 24 valandas prisitaikyti prie kambario temperatūros. Pastaba: geriausią rezultatą gausite, kai klijai ir medžiagos bus naudojamos aukštesnėje nei +10°C temperatūroje.

Naudojimas:

Užtepkite klijus per visą plokštės galinę dalį naudodami mentelę su V formos ir 6-7mm aukščio dantukais. Tinkamo naudojimo užtikrinimui dirbkite su švaria mentele (be senų klijų likučių). Pridėkite plokštę prie paviršiaus ir tvirtai prispauskite per visą paviršių, spausdami nuo plokštės krašto į išorę iki atviro krašto. Tolygiam prispaudimui rekomenduojama naudoti volelį. Pastaba: jei sienos ar plokštės nėra lygios, gali prireikti tvirtinimo. Plokštės, naudojamos kartu su įvairiais kanalais, NETURI tvirtai priglusti prie jų. Palikite nedidelį išsiplėtimo tarpelį ir vadovaukitės plokščių gamintojo rekomendacijomis. Tam, kad plokštė galėtų natūraliai judėti, visos skylės, išgręžtos per plokštes tvirtinimo detalėms, vamzdžiams ar laidams turi būti didesnės. Sutepkite klijais tik tokį plokščių kiekį, kokį galite sumontuoti per 20 minučių arba greičiau.

Valymas:

Svarbu nedelsiant nuvalyti klijus, kol jie dar drėgni. Norėdami nuvalyti klijus nuo plokštės, įrankių ir rankų, kol jie drėgni, kaip tirpiklį naudokite valymo servetėles Titebond Adhesive Remover Cleaning Wipes, izopropilo alkoholį arba acetoną. Kai klijai sukietėja, juos pašalinti gali būti labai sunku.

Fizinės savybės

Produkto tipas: Polieteris
Spalva: Balta
Klampumas: 125,000 cps
Kietųjų dalelių: 100%
Užšalimo/atšilimo stabilumas: Stabilus
LOJ: iki 50 g/L
Pliupsnio temperatūra: +93C  
Pilnas sutvirtėjimas: po 24val. (priklausomai nuo paviršiaus temperatūros ir santykinės oro drėgmės).

Klijų išeiga

Apie 0,9kg/m2

Iš vieno maišelio (2,7kg dešra) iki 3 kv.m

DĖMESIO:

Prieš montuojant svarbu nuvalyti visus metalus acetonu (nuriebinti), nes riebalų ir dulkių likučiai gali trukdyti sukibimui. Klijuojant du neporėtus pagrindus, ypač esant žemam drėgnumui, prieš dengiant plokštę rekomenduojama šiek tiek supurkšti sienos pagrindą vandeniu. Plokštėms, kurios nėra idealiai plokščios arba yra sunkios, gali prireikti mažiausiai 24 valandų papildomo tvirtinimo arba nuolatinių mechaninių tvirtinimo detalių. Dėl papildomų klausimų ar rekomendacijų susisiekite su mūsų konsultantais. Visi kontaktai yra nurodyti tinklapyje www.titebond.lt.

Prieš naudojimą perskaitykite produkto saugos duomenų lapus. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus