Titebond 780 PREMIUM Aukščiausios Kokybės Klijai LVT lentelėms, kilimams, vinilo, kamščio, pvc ir kt. dangoms

9436 (19-24kv.m)0370830943673,78l/4,06kg434,68 €
9434 (76-96kv.m)03708309434315,14l/16,24kg1123,20 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

Titebond® 780 PREMIUM MULTI-PURPOSE ADHESIVE

Aukščiausios Kokybės Klijai Grindų Dangoms

„Titebond® 780“ yra ekologiškai saugūs, universalūs grindų klijai, greitai limpantys ir stipriai sukimbantys. Jie pasižymi puikiomis 24 val. pataisymo savybėmis. Klijai idealiai tinka LVT plytelėms ir LVT lentelėms, vinilinėms dangoms, įprastiems kilimams, veltiniu padengtiems lakštiniams gaminiams (linoleumui), kiliminėms plytelėms, kamščio dangoms, guminėms plytelėms. „Titebond 780“ sudėtyje nėra lakiųjų tirpiklių, pavojingų medžiagų ir kancerogenų. Nėra jokio nemalonaus ar išliekančio kvapo. Jie yra stabilūs užšalimui / atšildymui, nedegūs, atsparūs vandeniui, netoksiški.

 • Sertifikuoti LEED v4;
 • Skirti visų tipų LVT plytelėms ir LVT lentelėms, vinilo dangoms, įprastiems kilimams, veltiniu padengtam linoleumui, kiliminėms plytelėms, kamščio dangoms, guminėms plytelėms;
 • Aukščiausios kokybės klijai užtikrinantys VISO GYVENIMO grindų dangos sukibimą;
 • Greitas lipnumas padeda išvengti dangų raukšlėjimosi;
 • Ilgas darbo laikas;
 • Stabilūs užšalimui / atšildymui;
 • Vandeniui atsparūs;
 • Tinka šildomoms grindims;
 • Netoksiški;
 • Nedegūs;
 • Produktas yra sertifikuotas „FloorScore®“ SCS.

TINKAMI PAGRINDAI:

Dėl tinkamiausio pagrindo kreipkitės į dangų gamintojus ar pardavėjus. Porėti: Betoninės, gerai surištos cementinės grindys, APA grindų fanera (neapdorota) ir šildomos grindys, kurių temperatūra ne aukštesnė kaip 29,4°C (visų sluoksnių). Taip pat gali būti naudojami ant gerai surištų, tinkamai gruntuotų gipso paklotų (tik aukščiausios kokybės). Neporėti: keraminės plytelės, terrazzo plytelės, marmuras, tam tikros epoksidinės dangos ir esamos gerai suklijuotos elastingos grindų dangos. Atkreipkite dėmesį, kad visi pagrindai turi būti tvirti, stabilūs ir gerai suklijuoti.

PAGRINDO PARUOŠIMAS:

Visi pagrindai turi būti švarūs, sausi, struktūriškai tvarkingi, tinkamai sukietėję, be purvo, tepalų ar riebalų, dažų, senų klijų, vaško, ipregnantų ir kietiklių. Švitriniu popieriumi pašalinkite visus nedidelius nelygumus. Po šveitimo visos paviršiaus birios medžiagos turi būti nusiurbtos. Pagrindas turi būti lygus. Geriau šlifuoti betonines grindis, nei naudoti užpildymo mišinius. Jei naudojami užpildymo / išlyginimo mišiniai, jie turi būti pagaminti iš portlandcemento, o jų gniuždomasis stipris turi būti ne mažesnis kaip 3000 psi (210 kg/m²), jiems sukietėjus. Drėgmės lygis betoninėse grindyse svyruos. Bet kuri naudojama cementinė medžiaga turi būti parinkta su kaip įmanoma didesniu atsparumu drėgmei. Peržiūrėkite cementinių medžiagų gamintojo naudojimo instrukcijas. Norint naudoti produktą su silpnu betonu ir visomis gipso pagrindu pagamintomis medžiagomis, prieš tepant klijus, reikia naudoti „Titebond“ betono gruntą arba lygiavertį. Klijuojamos dangos ir klijai turi būti aklimatizuojami patalpoje kurioje bus naudojami, 72 valandas, esant 15–35 ° C (60–95 ° F) ir esant 30–65% santykinei oro drėgmei.

DRĖGMĖS IR ŠARMŲ PATIKRA:

„Titebond 780“ neturi būti naudojamas, kai yra viršijamos drėgmės ir šarmingumo ribos. Nenaudokite šio produkto, kai pagrindo temperatūra yra žemesnė nei 18ºС arba aukštesnė nei 30ºС, o santykinė oro drėgmė viršija 65%. Betonas turi būti visiškai sukietėjęs (mažiausiai 45 dienas) ir be hidrostatinio slėgio. „Titebond 780“ neturėtų būti naudojamas ant plokščių, apdorotų impregnantais, ant šlapio, dulkėto, užteršto ar puraus pagrindo. Grindų dangos turi būti aklimatizuotos pagal gamintojų rekomendacijas. „Titebond 780“ gali būti naudojamas plokštėms iki 99% RH ir 5–8 pH (90% RH ir 5–8 pH vinilo lakštams). Montuojant tiesiai ant medinių grindų, grindų drėgmė turėtų būti ne didesnis kaip 13%.

REKOMENDACIJOS:

KLIJŲ PASKIRTIS:

Prabangioms vinilo plytelėms / lentelėms (LVT), tvirtoms vinilo / gumos grindims, VCT vinilo kompozito plytelėms ir laiptų pakopoms. Klijus galite naudoti ant išorinės kokybės 1 grupės faneros, betono, cementinių paviršių, gruntuoto lengvo betono, lakštinių gaminių ir keraminių plytelių (prieš darbą pašiauštų). Klijai suteikia tvirtą ir nuolatinį sukibimą intensyvaus eismo vietose, įskaitant komercinius, institucinius ir pramoninius objektus. Kilimų tipai ir pagrindai: iš austo polipropileno, austas, vientisas, vientiso latekso, putplastčio, kamščio, poliuretano, gumos pagrindo, latekso, minkšto pagrindo. Plytelės: vinilo kompozitinės plytelės, plytelės iš kamščio, guminės plytelės, kiliminės plytelės, gryno vinilo plytelės. Lakštinės dangos: Mineralinės, veltinio, popieriaus, guminės dangos.

KILIMO KLIJAVIMO INSTRUKCIJA:

Klijuokite kilimą nuo 15 iki 60 minučių laikotarpyje po klijų užnešimo, nes klijai turi tinkamai įsiskverbti į grindis. Jei grindys yra labai silpnai įgeriančios, prieš klojant kilimą, gali reikėti duoti klijams pradžiūti tol, kol jie taps lipnūs prisilietimui ir dalinai išskaidrėję (ne šlapi). Baigę montavimą, kilimą pravoluokite voleliu.

VCT VINILO KOMPOZITO PLYTELIŲ KLIJAVIMO INSTRUKCIJA:

Darbo laikas yra nuo 30 minučių iki dviejų valandų. Klijuokite plyteles atsargiai, nes plyteles bus sunku stumdyti. Per valandą nuo plytelių klojimo pravoluokite su 5kg grindų volu. Apribokite eismą 24 valandas. Nenaudokite ant grindų vandens savaitės laikotarpyje nuo jų įrengimo.

LAKŠTINIŲ DANGŲ KLIJAVIMO INSTRUKCIJOS:

Per 10 ir 60 minučių po klijų užtepimo paklokite dangą ant dar neišdžiuvusių klijų. Periodiškai pakilnokite kampus, kad nustatytumėte, ar klijai sukibo su lakštine danga. Iškart po dangos įrengimo pravoluokite 5 kg volu. Volas išstums oro tuštumas ir garantuos tinkamą sukibimą. Grindis voluokite nuo centro link kraštų. Jei norite ištiesinti sulenktas ir savaime neišsitiesinančias dangas, prieš klodami, pradžiovinkite klijus, kad jie būtu ne šlapi, o tik lipnūs prisilietus ranka – tokiu būdu danga greitai sukibs su paviršiumi.

LVT PLYTELIŲ / LENTELIŲ KLOJIMO INSTRUKCIJA:

Šlapio klojimo metodas įgeriantiems / akytiems paviršiams: Darbo laikas yra nuo 10 iki 30 minučių. Tam, kad būtų užtikrintas optimalus sukibimas šlapio klojimo atvejais, klijai turi būti tolygiai užnešti ant grindų, Per valandą nuo įrengimo naudokite sunkų volą. Kad kokybiškai panaikintumėte visas oro kišenes ir sudarytumėte tvirtą sukibimą voluokite visomis kryptimis.

Kontaktinio klojimo instrukcija / neakyti / neįgeriantys pagrindai: „Titebond 780“ turi kontaktinio metodo naudojimo galimybę. Naudojant 0,9-1cm audinio aukščio volelį paskleiskite klijus ant paviršiaus. Klijų išeiga dengiant voleliu bus maždaug 3,7–5m²/l. Klijai pasižymi pakankamu stipriu, kad būtų galima klijuoti LVT plyteles ir lenteles, ant neakytų / neporėtų pagrindų. Leiskite klijams išdžiūti tol, kol stipriai prisilietus neliks klijų likučių ant pirštų. Naudojant mentelę su 2mm X 1mm dantukais, klijų išeiga bus maždaug 6–7,4m²/l. Paskleiskite klijus ir leiskite jiems nudžiūti, kad neliptu prie pirštų. Tai užtruks maždaug 35–90 minučių, priklausomai nuo temperatūros ir drėgmės, arba apie 15 minučių, jei naudosite ventiliatorių. Neklijuokite, kol klijai nėra paruošti. Jei per anksti paklosite grindis, jos gali slidinėti, o dėl to gali atsirasti tarpai tarp lentelių. Paklokite LVT grindis naudojantis gamintojo nurodymais, bet ne vėliau kaip trys valandos po klijų padengimo. Klijų nudžiovinimo metu saugokite klijus nuo dulkių ir nešvarumų. Dulkės ir nešvarumai neigiamai paveiks sukibimą su klojama danga.

Fizinės savybės

Produkto tipas: Lateksas
Spalva: Šviesiai rusva
Klampumas: Klijų mentelės klasės
Kietųjų dalelių: 65%
Užšalimo/atšilimo stabilumas: Stabilūs (5 ciklai esant -7⁰C)
LOJ: < 50 g/L
Pliūpsnio temperatūra: +930C

Valymas:

Drėgnus klijus valykite vandeniu arba „Titebond“ valymo servetėlėmis. Išdžiūvusius klijus valykite mineraliniu spiritu. Naudojant mineralinį spiritą sekite tiekėjo atsargumo priemones. Po darbo rankas plaukite su muilinu vandeniu.

Apribojimai:

„Titebond 780“ neturi būti naudojamas, kai yra viršijamos drėgmės ir šarmingumo ribos. Nenaudokite šio produkto, kai pagrindo temperatūra yra žemesnė nei 18ºС arba aukštesnė nei 30ºС, o santykinė oro drėgmė viršija 65%. Betonas turi būti visiškai sukietėjęs (mažiausiai 45 dienas) ir be hidrostatinio slėgio. „Titebond 780“ neturėtų būti naudojamas ant plokščių, apdorotų impregnantais, ant šlapio, dulkėto, užteršto ar puraus pagrindo. Grindys turi būti aklimatizuotos pagal gamintojų rekomendacijas. „Titebond 780“ gali būti naudojamas plokštėms iki 99% RH ir 5–8 pH (90% RH ir 5–8 pH vinilo lakštams). Montuojant tiesiai ant medinių grindų, grindų drėgmė turėtų būti ne didesnis kaip 13%. Saugoti nepanaudotą produktą sausoje šiltoje vietoje žemesnėje nei +24°C. Jei turite klausimų dėl naudojimo, kreipkitės į tiekėją arba apsilankykite tinklapyje www.titebond.lt.

DĖMESIO:

Prieš naudojimą perskaitykite produkto saugos duomenų lapus.

LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus