Quick Shine® Įvairių Paviršių Purškiamosios MOP Šluotos Komplektas

11146vnt.441,60 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

„Quick Shine® Multi-Surface Spray Mop Kit" Įvairių Paviršių Purškiamosios MOP Šluotos Komplektas. Komplektas su mikropluošto šluoste.

Išmanūs kasdienio valymo sprendimai™

Grindis valykite komfortiškai! Jokių kibirų, guminių pirštinių ir skudurų nebereikės. Purškiamosios šluotos komplektas „Quick Shine© Multi-Surface Spray Mop Kit“ yra idealus kasdienio grindų valymo įrankis.

Tiesiog pripildykite šluotos daugkartinio pildymo talpyklą grindų valiklio arba vandens, o tada purkškite ir šluostykite.

Komplektas skirtas kieto paviršiaus grindims, įskaitant kietmedį, laminatą, LVT, prabangias vinilo lenteles, plyteles ir akmenį, valyti. Su šia šluota grindų valiklis naudojamas labai taupiai – tik tiek, kiek reikia. Valymo padas patvarus, lengvas, prireikus pasukamas.

Šluota yra lengva, su pasukamąja galvute ir žemo profilio, kad būtų galima lanksčiai manevruoti ir valyti po baldais. „Even-Mist“ purškimo technologija garantuoja tolygų ir efektyvų valiklio išpurškimą. BATERIJŲ NEREIKIA. Komplektuojama su daugkartine dviejų zonų mikropluošto šluoste, kurią iki 100 kartų galima plauti skalbyklėje.

  • PATVARUS, LENGVAS, PASUKAMAS ŠLUOTOS PADAS;
  • PADO MATMENYS 38 X 14CM;
  • PAKARTOTINAI UŽPILDOMA VALIKLIO TALPA (500ml);
  • DAUGKARTINIO PLOVIMO, LENGVAI KEIČIAMA, DVIEJŲ ZONŲ ŠLUOTĖ.
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus