Quick Shine® Intensyviai Naudojamų Kietmedžio Grindų Valiklis 800ml

11156800ml68,92 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

„Quick Shine® High Traffic Hardwood Floor Cleaner" Intensyviai Naudojamų Kietmedžio Grindų Valiklis 800ml

Išmanūs kasdienio valymo sprendimai™

Valiklis specialiai sukurtas intensyviai naudojamoms kietmedžio grindims valyti.

Idealus pH: neutralus mišinys leidžia išvalyti kietmedžio grindis greitai ir lengvai. Aukščiausios klasės mišinys specialiai sukurtas taip, kad nereikėtų perplauti švariu vandeniu.

Paruošia ir išlaiko grindis švarias prieš naudojant apdailos ir atnaujinimo priemonę „Quick Shine® Hardwood Floor Finish“.

Lengva naudoti: nepalieka ruoželių, drumstumo ir lipnių nuosėdų.

Valiklis idealiai tinka grindims valyti mikropluošto šluoste, purškiamosioms MOP šluotoms ir plovimo funkciją turintiems siurbliams robotams pildyti. „Quick Shine®“ galima naudoti dažnai, nes jis, skirtingai nei kitų prekių ženklų valikliai, neblukina grindų apdailos paviršiaus.

 • NATŪRALIAI VALO PURVĄ, RIEBALUS, PADŲ GUMOS DĖMES;
 • SKAIDRUS, NEPALIEKA DRUMSTUMO, RUOŽELIŲ, DRYŽIŲ IR LIPNIŲ NUOSĖDŲ;
 • GRINDŲ NEREIKIA PERPLAUTI ŠVARIU VANDENIU;
 • IDEALIAI TINKA GRINDIMS VALYTI MIKROPLUOŠTO ŠLUOSTE, PURŠKIAMOSIOMS MOP ŠLUOTOMS IR PLOVIMO FUNKCIJĄ TURINTIEMS SIURBLIAMS ROBOTAMS PILDYTI;
 • IŠTIRPDO PURVĄ, PANAIKINA NEŠVARUMUS IR PAILGINA MEDINIŲ GRINDŲ TARNAVIMO LAIKĄ;
 • PARUOŠTAS NAUDOJIMUI.

Pritaikytas šeimai - saugus vaikams ir gyvūnams

Svarbu tai, kas yra viduje

 • Saugesnis vaikams, augintiniams ir aplinkai;
 • Be alkoholio;
 • Be amoniako;
 • Be formaldehidų;
 • Be parabenų;
 • Saugus kietmedžiui.

Saugesnis pasirinkimas

 • „Quick Shine®“ grindų apdailos priemonės ir valikliai gaminami iš netoksiškų, žmonėms ir aplinkai saugių sudėtinių dalių.

Kaip naudoti:

Tiesiog užpilkite ant grindų. Paskleiskite švaria, ką tik išplauta kempinės tipo ar mikropluošto šluota. Išskalaukite ir išgręžkite, kad pašalintumėte purvą. Vėl valykite. Naudokite bent kartą per savaitę, kad grindys atrodytų lyg naujos.

PATARIMAS: Jei grindys prarado pirminį spindesį, jų apsaugai ir ilgalaikiam spindėjimui išlaikyti naudokite „QUICK SHINE© HARDWOOD FLOOR LUSTER“ grindų apdailos ir atnaujinimo priemonę. Atnaujinimo priemonės „QUICK SHINE© “ HARDWOOD FLOOR LUSTER“ spindesį išlaikykite valydami su „QUICK SHINE© HARDWOOD FLOOR CLEANER“ valikliu. Skirtingai nei kitų prekių ženklų valikliai, šie neblukina apdailos paviršiaus.

PASTABA: „QUICK SHINE© HARDWOOD FLOOR CLEANER“ valiklį galima naudoti kartu su mūsų firmine „QUICK SHINE© SPRAY MOP“ purškiančia šluota, kurią galite įsigyti pas mus. „QUICK SHINE© HARDWOOD FLOOR CLEANER“ yra puikus valiklis lakuotoms ir padengtoms specializuota grindine alyva medinėms grindims. Jis nerekomenduojamas naujoms (be dangos), aliejumi dengtoms ar nusidėvėjusioms iki pagrindo medinėms grindims. Prieš naudodami išbandykite nepastebimoje vietoje.

DĖMESIO: Prieš naudojimą perskaitykite produkto saugos duomenų lapus. Jei produktų pateks į akis, kruopščiai nuplaukite vandeniu. Jei dirginimas nesiliaus, kreipkitės į gydytoją. Neprarykite. Niekada nemaišykite su kitais valikliais ar cheminėmis medžiagomis. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus