Quick Shine® Baldų ir Medinių Paviršių Valiklis + Polirolis

11158710ml611,98 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

„Quick Shine® Cabinet & Wood Cleaner + Polish" Baldų ir Medinių Paviršių Valiklis + Polirolis

Medienos dirbinius galima valyti ir atgaivinti itin lengvai – tiesiog užpurkškite ir nuvalykite. Veiksmingai šalina purvą, riebalus ir negražias seno vaško sankaupas, nesudarydamas jokio dirbtinio blizgesio, išryškina natūralų medienos grožį. Saugo nuo dėmių, vandens poveikio, blukimo ir trūkinėjimo. Suteikia sodrų ir ryškų žvilgesį be vaško sankaupų. Sudėtyje nėra abrazyvinių medžiagų. Medinius baldus, spinteles, baldų plokštes, medienos gaminius, antikvarinius daiktus ir faneruotus paviršius nuvalysite ir atnaujinsite vienu paprastu veiksmu.

  • SKIRTAS BALDAMS, SPINTELĖMS, BALDINEI PLOKŠTEI, GAMINIAMS IŠ MEDIENOS, ANTIKVARINIAMS DAIKTAMS, FANERUOTEI VALYTI IR ATNAUJINTI;
  • PAŠALINA PURVĄ, RIEBALUS IR NEGRAŽIAS VAŠKO NUOSĖDAS;
  • SAUGUS NEABRAZYVINIS MIŠINYS APSAUGO NUO DĖMIŲ, VANDENS NUOSĖDŲ, IŠBLUKIMO IR TRŪKINĖJIMO.

Kaip naudoti:

Prieš naudojimą išbandykite nedideliame, mažai matomame plote. Purkškite tiesiai ant paviršiaus. Sausu minkštu audiniu paskleiskite produktą medžio tekstūros kryptimi. Palaukite 30 sekundžių, nuvalykite ar nupoliruokite perteklių. Norėdami pašalinti dideles seno vaško sankaupas, leiskite įsigerti 5 minutes, o tada nuvalykite. Jei reikia, pakartokite. Nepilkite ant grindų, nes taps slidžios.

Kiti naudojimo būdai:

Galima naudoti ant natūralių paviršių, tokių kaip oda. Greitai pašalina muilo plėvelę nuo dušo durelių, chromo, nerūdijančiojo plieno ir sienų plytelių.

DĖMESIO: Prieš naudojimą perskaitykite produkto saugos duomenų lapus. PRARIJUS KENKSMINGAS. NEPRARYKITE. Gali dirginti akis. Venkite sąlyčio su akimis. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus