Medienos Alyva "DANISH OIL". Vidaus ir lauko darbams.

02191l642,86 €
kodas5l4146,00 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

„DANISH OIL“ MEDIENOS ALYVA VIDAUS IR LAUKO DARBAMS

„Fiddes Danish Oil“ yra unikalios sudėties ir savybių alyva, kuri ženkliai skiriasi nuo kitų panašių produktų. Alyva įsiskverbia giliai į medieną, suteikia patvarią ir natūralią, vandeniui atsparią, pusiau blizgią dangą. Sudėtyje yra tungų aliejaus, sumaišyto su dervomis ir tirpikliais, todėl puikiai tinka raudonmedžiui, tikui ir ąžuolui. Puikiai tinka medienos tekinimo darbams. Nepalieka storos plėvelės, žievelės, drožlių ar įtrūkimų. Tinka dengimui ant medienos gaminių, kurie bus naudojami viduje ir lauke.

  • Tinka vidaus ir lauko darbams;;
  • Puiki antikvariniams baldams;
  • Puikiai tinka mediniams baldams, sodo baldams, stalams, durims, kėdėms, langams ir kitiems gaminiams iš medienos;
  • Išeiga ne mažiau 24 kv.m. iš litro (dengiant šlifuotą kietmedį);

NAUDOJIMAS

Užtikrinkite, kad visos darbo vietos būtų itin gerai vėdinamos dengimo metu ir po jo. Prieš pradėdami naudoti, visada išbandykite mažame plote. Grunto nereikia. Rekomenduojama ne daugiau kaip 3 sluoksniai. Naudokite kambario temperatūroje. Fiddes Danish Oil alyva yra paruošta darbui ir jos skiesti nereikia.

PIRMAS SLUOKSNIS

Kruopščiai išmaišykite turinį prieš naudojimą ir naudojimo metu ir padėkite į šiltą, gerai vėdinamą patalpą. Tepkite PLONAI, naudodami geros kokybės natūralių šerių arba sintetinį teptuką, ir LYGIAI medienos rašto kryptimi. Nedelsdami pašalinkite alyvos perteklių šluoste ir atidžiai patikrinkite visas vietas, ar nėra pertekliaus. Palikite džiūti 4-6 valandas šiltoje, sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje arba geriausiai per naktį.

ANTRAS SLUOKSNIS

Tepkite taip, kaip pirmąjį sluoksnį, PLONAI, užtikrindami gerą vėdinimą. Palikite džiūti 4-6 valandas šiltoje, sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje arba geriausia per naktį.

TREČIAS SLUOKSNIS

Tepkite taip, kaip antrąjį sluoksnį. Užtepkite 3 sluoksnius ant naujos vidiniam naudojimui skirtos medienos ir 4 sluoksnius ant išoriniam. Tam, kad išvengti savaiminio užsidegimo, VISAS sudrėkintas alyva šluostes po naudojimo sudeginkite arba išplaukite šiltu muilinu vandeniu ir palikti išdžiūti atviroje vietoje.

RESTAURAVIMAS

Norėdami atnaujinti ankstesnį Danijos alyvos sluoksnį, švelniai nušlifuokite paviršių 150 grūdėtumo švitriniu popieriumi ir užtepkite iš naujo.

LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus