Quick Shine

Tai tarsi naujos grindys buteliuke!

ATNAUJINKITE SAVO GRINDIS SU „QUICK SHINE“

Jūsų grindys atrodo nuobodžios ir susidėvėjusios? Neskubėkite jų keisti arba remontuoti! Tiesiog pasakykite - grindys spindėkite! Tai padaryti taip pat lengva, kaip pasakyti 1,2,3. O mes mėgstame sakyti "Purkšti. Skleisti. Padaryta". Grindų atnaujinimui naudokite mūsų produktus „Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish“ arba „Quick Shine® High Traffic Hardwood Wood Lustre“. Jie padės sugrąžinti grindų grožį ir prabangią išvaizdą.

Quick Shine

APIE GRINDŲ APDAILOS PRIEMONES „QUICK SHINE“

Laikui bėgant parketas, laminatas, vinilinės lentelės ir kitos grindys gali išdilti ir susibraižyti, ypač intensyvaus naudojimo vietose. „Quick Shine®“ apdailos priemonės puikiai tinka tokioms grindims atnaujinti!

„Quick Shine®“ grindų apdailos priemonės gaminamos naudojant vandens pagrindo polimerus. Jas užtepus suformuojamas labai lygus, greitai džiūstantis apsauginis sluoksnis, panaikinami smulkūs įbrėžimai. Šitaip grindys apsaugomos, suteikiamas sodrus ir prabangus spindesys kitomis dangomis padengtoms parketo ar kietmedžio, laminato, kamštinėms ir akmens grindims, taip pat plytelėms, vinilui ir visoms kitoms hermetiškoms medžiagoms.

Kitaip nei vašką, „Quick Shine®“ grindų apdailos priemones paprasta naudoti, tepti, prižiūrėti ir liesti. Jos niekada negelsta ir nėra slidžios.

Grindų apdailos priemonėms „Quick Shine®“ tepti naudokite MOP grindų šluotas su mikropluošto šluoste. Geriausią rezultatą galima pasiekti naudojant firminę iš aukščiausios kokybės mikropluošto audinio pagamintą daugkartinio plovimo grindų šluostę „Quick Shine® Hardwood Floor Mop Refill Pad“, kuri komplektuojama kartu su šluota „Quick Shine® Hardwood Floor Mop“. Nedideliems plotams padengti rankiniu būdu galite naudoti mikropluošto servetėlę.

Paprasta naudoti! Tiesiog papilstykite šios priemonės ant grindų ir nedelsdami lengvai plačiais ir tolygiais judesiais paskleiskite lengvai sudrėkintu mikropluošto audiniu.

Prieš naudodami:

  1. Išsiurbkite dulkes ir smėlį.
  2. Kruopščiai nuvalykite vaško likučius, purvą, smėlį, riebalus, dulkes ir naminių gyvūnų plaukus. Vaškui ir riebalams pašalinti rekomenduojame naudoti „QUICK SHINE© DEEP CLEANER giluminį valiklį. 

Prieš tepant grindų atnaujintoją sudrėkinkite šluostę šiltu vandeniu ir GERAI išgręžkite. Papilstykite šios priemonės ant švarių, sausų grindų S formos vingiuotais potėpiais ir nedelsdami lengvai plačiais ir tolygiais judesiais paskleiskite kempinės tipo ar mikropluošto šluota. Stenkitės tepti drėgnai, kad atnaujintojas sudarytu vienodo storio tolygų sluoksnį. Tepimo metu stebėkite ar niekur neliko balučių arba nenuteptų vietų.

Quick Shine

Naudodami pirmą kartą tepkite grindis 2–3 sluoksniais (dangos džiūvimo laikas formuojantis sluoksniams 30-45 min.). Produktas išdžiūsta per 15 minučių, tačiau neskubėkite, leiskite jam džiūti tarp sluoksnių 30-45 min.  Jei norite, kad danga būtu lygesnė ir labiau spindėtu, išdžiūvus grindims užtepti papildomą sluoksnį. Tepimo metu nepoliruokite ir netrinkite. Tepkite švelniais judesiais nenaudodami jėgos.

Vėliau, kai matysite, kad atėjo laikas atnaujinti grindis, pakaks tik vieno atnaujintojo sluoksnio daliniam atnaujinimui (išmindžiotiems takams arba atskiram kambariui) arba pilnam. Toks laikas gali ateiti po 2–6 mėnesių priklausomai nuo grindų eksploatacijos, o mažai eksploatuojamoms grindims gali pakakti vieno atnaujinimo per metus. 

Vidutinė atnaujintojo išeiga tepant vienu sluoksniu: iš 800ml buteliuko iki 40 kv. m., iš 1,89l buteliuko iki 100 kv.m., iš 3,78l galono iki 200 kv.m.

„Quick Shine®“ grindų atnaujinimo priemonės parduodamos patogiose naudoti plastikinėse 800 ml, 1,89 l, ir 3,78 l talpyklose. Daugiau informacijos apie tai, kaip paruošti grindis prieš naudojant mūsų apdailos priemones, rasite tinklalapyje www.quickshine.lt. Jei reikia konsultacijos ar patarimo, kreipkitės į pardavėją.

Quick Shine

INTENSYVIAI NAUDOJAMŲ KIETMEDŽIO GRINDŲ ATNAUJINIMO PRIEMONĘ (DANGA)
„QUICK SHINE® HIGH TRAFFIC HARDWOOD FLOOR LUSTER“
PARKETO IR KIETMEDŽIO GRINDIMS

Quick Shine Quick Shine

ĮVAIRIŲ GRINDŲ PAVIRŠIŲ ATNAUJINIMO PRIEMONĖ (DANGA) „QUICK SHINE® MULTI-SURFACE FLOOR FINISH“
LAMINATUI, PRABANGIOMS VINILINĖMS (LVT), AKMENS IR PLYTELIŲ GRINDIMSM

Laminato, LVT vinilinių lentelių grindys yra praktiškos ir ekonomiškos. Kadangi viršutinis apsauginis laminato sluoksnis yra vinilas, paviršius galima valyti ir atnaujinti naudojant tuos pačius šioms grindims skirtus produktus.

Akmuo ir plytelės yra atsparūs drėgmei, todėl tokios grindys dažnos vonios kambariuose, virtuvės ir prieškambario patalpose. Naudojant grindų apdailos priemonę „Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish“ akmens ir plytelių grindims galima suteikti sodrų spindesį, nepažeidžiant jų tarpų užpildo ar paviršiaus.

Grindų valymas ir priežiūra:
Norint išlaikyti grindis švariomis ir gražiomis visada, rekomenduojame naudoti mūsų firminius grindų valiklius nes juos galima naudoti dažnai. „Quick Shine®“ valikliai, skirtingai nei kitų prekių ženklų valikliai, neblukina grindų apdailos paviršiaus.

Quick Shine

Quick Shine