Holloway House® Orange Oil - Apelsinų Aliejus

87869474ml611,86 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

„Holloway House® Orange Oil" Apelsinų Aliejus Valo, Apsaugo, Drėkina BALDUS ir ANTIKVARINIUS daiktus

„Holloway House“ siekia naudoti tik geriausius, kruopščiai atrinktus aliejus ir jau 55 metus užtikrina aukščiausios klasės medienos dirbinių priežiūrą. Kviečiame jus prisidėti prie šios tradicijos.

Puikiai tinka raudonmedžio, tikmedžio, vyšnios, ąžuolo ir visai kitai natūraliai medienai. Naudojant reguliariai padeda išvengti trūkinėjimo ir perdžiūvimo. Drėkina ir apsaugo aukštos kokybės medinius baldus, spinteles, plokštes, medienos kompozitą, antikvarinius medienos gaminius ir faneruotus paviršius. Veiksmingai šalina nešvarumus, riebalus ir papilkėjusio vaško sankaupas nesuteikdamas dirbtinio blizgesio, išryškina natūralų medienos grožį. Tinka dulkėms, dėmėms, riebalams šalinti. Galima užtepti minkšta šluoste. Apsaugo medienos spalvą nuo UV saulės spindulių.

Sudėtyje nėra medžiagų, kurios kauptųsi ant paviršiaus, stiprių valiklių ir abrazyvų.

  • NUO SAULĖS SAUGANČIOS ALIEJAUS SĄVYBĖS NELEIDŽIA TIESIOGINIUOSE SPINDULIUOSE LAIKOMIEMS MEDIENOS GAMINIAMS IŠBLUKTI IR IŠDŽIŪTI;
  • DRĖKINA IR SAUGO MEDINES SPINTELES, PLOKŠTES, MEDIENOS KOMPOZITĄ, ANTIKVARINIUS MEDIENOS GAMINIUS IR FANERUOTUS PAVIRŠIUS;
  • BIOLOGIŠKAI SKAIDOMA APELSINŲ KVAPO FORMULĖ;
  • SUDĖTYJE NĖRA VAŠKO IR VANDENS. NESUDARO PAVIRŠINIŲ SANKAUPŲ.

Kaip naudoti:

Siekdami geriausio rezultato, užtepkite aliejų švariu minkštu audiniu. Gerai įtrinkite paviršių. Palaukite keletą minučių. Minkštu ir sausu audiniu gerai nublizginkite (nupoliruokite). Puikiai tinka medinėms dailylentėms.

Kiti naudojimo būdai:

Galima naudoti ant rankų ir natūralių paviršių, tokių kaip medis ir oda. Greitai pašalina muilo plėvelę nuo dušo durelių, chromo, nerūdijančiojo plieno ir sienų plytelių.

DĖMESIO: Prieš naudojimą perskaitykite produkto saugos duomenų lapus. PRARIJUS KENKSMINGAS. NEPRARYKITE. Gali dirginti akis. Venkite sąlyčio su akimis. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus