UV Atspari Medienos Alyva Lauko Darbams „EXTERIOR HIGH BUILD WOOD OIL“

10011l654,82 €
10182,5l4106,92 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

„EXTERIOR HIGH BUILD WOOD OIL“ MEDIENOS ALYVA LAUKO DARBAMS

(SKAIDRI)

Natūralių aliejų ir dervų mišinys, pasižymintis išskirtiniu patvarumu ir atsparumu. Naudokite visiems stalių ir medienos gaminiams lauke. Sukuria skaidrią, greitai džiūstančią, vandenį atstumiančią ir oro sąlygoms atsparią dangą, kuri nenusilups ir neatsisluoksniuos, jei bus naudojama pagal toliau pateiktas instrukcijas.

Alyva turi UV filtrų (UV atspari) ir atitinka EU LOJ kiekių reikalavimus.

  • Specialiai sukurta visiems stalių ir medienos dirbiniams lauke (durys, langai, porankiai, lauko baldai, stalai, kėdės, suolai ir kt.);
  • Sukuria prabangiai atrodančią pusiau blizgią dangą, panašią į ploną lako sluoksnį;
  • Lengvai prižiūrima, greitai džiūstanti;
  • Rekomenduojami mažiausiai 3 ploni sluoksniai;
  • Labai patvari, atspari oro sąlygoms, vandenį atstumianti;
  • Puiki išeiga – apytiksliai 24 kv.m. iš litro.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Įsitikinkite, kad visi paviršiai yra švarūs, sausi ir be ankstesnės apdailos. Prieš dengdami pašalinkite grybelį, nešvarumus ar samanas ir įsitikinkite, kad buvo užteptas konservantas. Pagrindą nušlifuokite vidutiniu 120 grūdėtumo šlifavimo popieriumi arba šlifavimo disku ir kruopščiai pašalinkite visus dulkių likučius.

NAUDOJIMAS

Naudokite ant sausų paviršių ir sausu oru. Prieš pradėdami darbą visada išbandykite mažame plote. Alyvai gruntas nereikalingas. Rekomenduojami mažiausiai 3 sluoksniai. „Fiddes Exterior High Build“ medienos alyva paruošta naudojimui ir jos skiesti nereikia. Šaltomis ar drėgnomis sąlygomis, dažniausiai džiūsta ilgiau.

PIRMAS SLUOKSNIS

Kruopščiai išmaišykite alyvą prieš naudojimą ir jo metu. Tepkite geros kokybės šerių arba sintetiniu teptuku. Tepkite TOLYGIAI ir KRUOPŠČIAI medienos rašto kryptimi. Palikite džiūti 4-6 valandas šiltoje, sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje arba geriausia per naktį. Alyvai išdžiūvus lengvai pašlifuokite smulkiu 320 grūdėtumo švitriniu popieriumi ir labai kruopščiai pašalinkite dulkes.

ANTRAS IR TREČIAS SLUOKSNIS

Tepkite kaip ir pirmąjį sluoksnį tolygiai, užtikrindami gerą vėdinimą. Palikite džiūti 4-6 valandas šiltomis, sausomis sąlygomis arba geriausia per naktį.

ATNAUJINIMAS

Norėdami atnaujinti ankstesnį Fiddes Exterior High Build Wood Oil sluoksnį, švelniai nušlifuokite paviršių 150 grūdėtumo švitriniu popieriumi, labai kruopščiai pašalinkite dulkes ir vėl užtepkite.

LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus