Quick Shine® Koncentruotas Grindų Valiklis

40690800ml613,98 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

„Quick Shine® Concentrated Floor Cleaner" Koncentruotas Grindų Valiklis

Išmanūs kasdienio valymo sprendimai™

„Quick Shine© Concentrated Floor Cleaner“ yra nepaprastai efektyvus specialistų sukurtas valiklis grindims lengvai atnaujinti ir prižiūrėti. Jis skirtas kietmedžio, keraminių plytelių ir daugelio kitų paviršių grindims valyti kartą per savaitę. Daugelį paviršių, įskaitant plytelių, laminato, vinilo lentelių, plytelių, marmuro, betono ir lakuotos medienos grindis, nuvalysite saugiai. Valiklis paruošia ir išlaiko grindis švarias prieš naudojant apdailos ir atnaujinimo priemonę „Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish“.

Lengva naudoti: nepalieka ruoželių, drumstumo ir lipnių nuosėdų. Valiklis idealiai tinka grindims valyti mikropluošto šluoste, purškiamosioms MOP šluotoms ir plovimo funkciją turintiems siurbliams robotams pildyti.

„Quick Shine®“ galima naudoti, kai reikia naudoti dažnai, nes jis, skirtingai nei kitų prekių ženklų valikliai, neblukina grindų apdailos paviršiaus.

 • ĮDEALUS NAUDOJANT VALYMUI KIBIRĄ SU ŠILTU VANDENIŲ;
 • VALO PURVĄ, RIEBALUS IR BATŲ GUMOS BRŪKŠNIUS, SUDĖTYJE NĖRA STIPRIŲ ŠARMŲ, BALIKLIO AR AMONIAKO;
 • SKAIDRUS, NEPALIEKA DRUMSTUMO IR DRYŽIŲ;
 • IŠTIRPDO PURVĄ, PANAIKINA NEŠVARUMUS IR PAILGINA GRINDŲ TARNAVIMO LAIKĄ ;
 • IDEALIAI TINKA GRINDŲ VALYMUI MIKROPLUOŠTO ŠLUOTA, PURŠKIANČIŲ MOP TIPO ŠLUOTŲ IR PLAUNANČIŲ SIURBLIŲ ROBOTŲ PILDYMUI;
 • NELEIDŽIA SUSIDARYTI BLYŠKIOMS, LIPNIOMS IR ALIEJINGOMS NUOSĖDOMS;
 • NEIŠKIRIA KENKSMINGŲ GARŲ;
 • KONCENTRUOTAS. GALIMA PAGAMINTI 23-32 LITRUS EFEKTYVIAI VALANČIO TIRPALO.

Pritaikytas šeimai - saugus vaikams ir gyvūnams

Svarbu tai, kas yra viduje

 • Saugesnis vaikams, augintiniams ir aplinkai;
 • Be alkoholio;
 • Be amoniako;
 • Be formaldehidų;
 • Be parabenų;
 • Saugus kietmedžiui.

Saugesnis pasirinkimas

 • „Quick Shine®“ grindų apdailos priemonės ir valikliai gaminami iš netoksiškų, žmonėms ir aplinkai saugių sudėtinių dalių.

Kaip naudoti:

Kasdieniniam plovimui įpilkite 20ml valiklio į 4 litrus šilto vandens (4 kamšteliai po 5ml), suteptoms grindims 100ml - į 4 litrus šilto vandens. Išplaukite grindis tirpalu. Praskalaukite ir išgręžkite šluostę. Vėl valykite. Naudokite bent kartą per savaitę, kad grindys atrodytų lyg naujos. Jei grindys labai stipriai suteptos, įpilkite 200ml valiklio į 4 litrus vandens.

Patarimas:

Jei grindys prarado pirminį spindesį, jų apsaugai ir ilgalaikiam spindėjimui išlaikyti naudokite „QUICK SHINE© MULTI-SURFACE FLOOR FINISH“ arba „QUICK SHINE© HARDWOOD FLOOR FINISH“ grindų apdailos ir atnaujinimo priemonę. Šių dangų švarą ir spindesį išlaikykite valydami su „QUICK SHINE© CONCENTRATED FLOOR CLEANER“ valikliu. Skirtingai nei kitų prekių ženklų valikliai, šie neblukina apdailos paviršiaus.

Pastaba:

„QUICK SHINE© CONCENTRATED FLOOR CLEANER“ valiklį galima naudoti kartu su mūsų firmine „QUICK SHINE© SPRAY MOP“ purškiančia šluota, kurią galite įsigyti pas mus.„QUICK SHINE© CONCENTRATED FLOOR CLEANER“ valiklis yra ideali valymo priemonė beveik visų rūšių grindims įskaitant medines. Jis nerekomenduojamas aliejumi dengtoms ar nusidėvėjusioms iki pagrindo medinėms grindims. Prieš naudodami išbandykite nepastebimoje vietoje.

DĖMESIO: Prieš naudojimą perskaitykite produkto saugos duomenų lapus. Jei produktų pateks į akis, kruopščiai nuplaukite vandeniu. Jei dirginimas nesiliaus, kreipkitės į gydytoją. Neprarykite. Niekada nemaišykite su kitais valikliais ar cheminėmis medžiagomis. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus