Quick Shine® Intensyviai Naudojamų Kietmedžio Grindų Atnaujinimo Priemonė 800ml

77773800ml614,96 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

„Quick Shine® High Traffic Hardwood Floor Luster" Intensyviai Naudojamų Kietmedžio Grindų Apdailos ir Atnaujinimo Priemonė (Danga) 800ml

Tarsi naujos grindys buteliuke!®

Grąžinkite kietmedžio grindų spalvą ir grožį giliu, sodriu, ilgalaikiu ir apsauginiu spindesiu. „Quick Shine© Hardwood Floor Luster“ apdailos priemonė sustiprinta natūraliu augalinės kilmės karnaubo vašku, suteikiančiu grindims patvarumo ir apsaugančiu nuo kenksmingų UV spindulių.

Atkuria, apsaugo ir suteikia gilų ryškų spindesį intensyvaus grindų naudojimo vietose. Mikronelygumų užpildymo technologija pašalina įbrėžimus ir sudaro atsparų įbrėžimams apsauginį sluoksnį. Dėl aukščiausio lygio savaiminio išsilyginimo dangos komponentų grindys atrodo kaip naujos.

„Quick Shine©“ grindų apdailos ir atnaujinimo priemonė gaminama naudojant vandens pagrindo polimerus. Ją užtepus susidaro labai lygus, greitai džiūstantis apsauginis sluoksnis, išnyksta smulkūs įbrėžimai. Šitaip grindys apsaugomos, suteikiamas sodrus ir prabangus spindesys kitomis dangomis padengtoms medinėms lentų, parketo ar kietmedžio grindims.

„Quick Shine®“ grindų apdailos priemonę paprasta naudoti, tepti, prižiūrėti ir malonu liesti. Ja padengtos grindys niekada negelsta ir nėra slidžios.

  • ATKURIA KIETMEDŽIO SODRUMĄ, SPALVĄ IR GROŽĮ;
  • SUTEIKIA PAPILDOMO PATVARUMO INTENSYVIAI NAUDOJAMOMS GRINDIMS;
  • PRATURTINTA GRYNU, NATŪRALIU AUGALINIU KARNAUBO VAŠKU.

Pritaikyta šeimai - saugi vaikams ir gyvūnams

Svarbu tai, kas yra viduje

  • Saugesnis vaikams, augintiniams ir aplinkai;
  • Be aliuminio;
  • Be amoniako;
  • Be formaldehidų;
  • Be parabenų;
  • Be ftalatų.

Saugesnis pasirinkimas

  • „Quick Shine®“ grindų apdailos priemonės ir valikliai gaminami iš netoksiškų, žmonėms ir aplinkai saugių sudėtinių dalių.

Kaip naudoti:

„QUICK SHINE©“ grindų apdailos ir atnaujinimo priemonėms tepti naudokite MOP grindų mikropluošto šluostes. Geriausią rezultatą galima pasiekti naudojant firminę iš aukščiausios kokybės mikropluošto audinio pagamintą daugkartinio plovimo grindų šluostę „QUICK SHINE© HARDWOOD FLOOR MOP REFILL PAD“, kuri komplektuojama kartu su šluota „QUICK SHINE© HARDWOOD FLOOR MOP“. Nedideliems plotams padengti tinka ir mikropluošto servetėlės. Prieš naudodami visada kruopščiai nuvalykite vaško likučius, purvą, smėlį, riebalus, dulkes ir naminių gyvūnų plaukus. Vaškui ir riebalams pašalinti rekomenduojame naudoti „QUICK SHINE© DEEP CLEANER giluminį valiklį. Prieš tepant atnaujintoją sudrėkinkite šluostę šiltu vandeniu ir išgręžkite. Papilstykite šios priemonės ant švarių, sausų grindų S formos vingiuotais potėpiais ir nedelsdami lengvai plačiais ir tolygiais judesiais paskleiskite lengvai sudrėkinta kempinės tipo ar mikropluošto šluota. Naudodami pirmą kartą tepkite grindis 2–3 sluoksniais (dangos džiūvimo laikas formuojantis sluoksniams 30-45 min.). Produktas išdžiūsta per 30 minučių. Jei norite, kad danga labiau blizgėtų, išdžiūvus grindims galima užtepti papildomą sluoksnį. Nepoliruokite ir netrinkite. Tepkite švelniais judesiais nenaudodami jėgos.

Vėliau, norint iš dalies ar visiškai atnaujinti grindis, pakaks vieno sluoksnio kas 3–6 mėnesius priklausomai nuo grindų eksploatacijos. Atkreipkite dėmesį į tai, kad priemonė nėra skirta kasdieniniam naudojimui. Grindis gražiomis išlaikysite periodiškai nuvalydami dulkes ir purvą mikropluošto šluoste. Valymui ir purvo šalinimui naudokite „QUICK SHINE© FLOOR CLEANER“ grindų valiklius naudodamiesi drėgnu mikropluošto skudurėliu arba MOP tipo šluota. Komfortiškam grindų valymui rekomenduojame naudoto purškiančią QUICK SHINE© šluotą. Jei „QUICK SHINE© HARDWOOD FLOOR LUSTER“ apdailos priemonę užtepėte ar prižiūrėjote netinkamai, ją galite pašalinti naudodami „QUICK SHINE© DEEP CLEANER“ giluminį valiklį ir tinkamai užtepti dar kartą. „QUICK SHINE© HARDWOOD FLOOR LUSTER“ yra ideali atnaujinimo priemonė lakuotoms medinėms grindims. Jeigu jūsų grindys yra padengtos su alyva, kreipkitės konsultacijos į UAB NAVAKO specialistus. Nerekomenduojama naudoti labai stipriai (dideli plotai iki medienos) nusidėvėjusioms arba niekuo nepadengtoms grindims. Prieš naudojimą išbandykite nepastebimoje vietoje.

PRODUKTO IŠEIGA: iki 40kv.m. iš 800ml buteliuko vienam sluoksniui.

DĖMESIO: Grindų paruošimui prieš dengiant dangą ir jos priežiūrai NENAUDOKITE valymo priemonių kurių sudėtyje yra aliejus arba amoniakas. Prieš naudojimą perskaitykite produkto saugos duomenų lapus. Jei produktų pateks į akis, kruopščiai nuplaukite vandeniu. Jei dirginimas nesiliaus, kreipkitės į gydytoją. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus