Medienos Alyva su Kietaisiais Vaškais - WHITE (BALTA/BALINTAS ĄŽUOLAS)

1629250ml620,92 €
15061l659,78 €
15132,5l4128,00 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

NATŪRALIŲ ALIEJŲ IR VAŠKŲ MIŠINYS

„Fiddes Hard Wax Oil“ yra natūralių aliejų ir vaškų mišinys, pasižymintis išskirtiniu patvarumu ir atsparumu. Idealiai tinka vidinėms natūralios medienos grindims, virtuvės stalviršiams iš medienos, stalams, laiptams, baldams ir kitoms labai stipraus dėvėjimosi vietoms.

Greitai džiūstanti kietųjų vaškų alyva „Fiddes hard wax oil“ sudaro vandenį atstumiantį, atsparų vandens prasiskverbimui, atsparų dilimui paviršių, kuris nesilups ir neatsisluoksniuos.
„Fiddes“ kietųjų vaškų alyva greičiau džiūstantį ir daug patvaresnė nei kitos tradicinės kieto vaško alyvos. Sukurta ir nepriklausomai išbandyta tam, kad saugotu medieną nuo skysčių ir įbrėžimų.

Atspari karštam puodeliui, alkoholiui, vynui, aliejui, kavai, arbatai, įvairiems vaisvandeniams, kečiupui ir kitiems padažams. Atspari buitinėms valymo priemonėms. „Fiddes“ kieto vaško alyva puikiai tinka visoms gyvenamojo kambario grindims, koridoriams, laiptams ir laiptinėms, virtuvėms, vonios kambariams, stalviršiams, visiems kitiems paviršiams iš visų rūšių medienos ar kamščiamedžio.

Kietųjų vaškų alyva „Fiddes Hard Wax Oil“ gaminama natūrali matinė (matt), pusiau matinė (satin) ir pusiau blizgi (semi-gloss).
Norėdami atnaujinti anksčiau alyvuotas ar atstatyti pažeistas vietas, tiesiog nuplaukite, prašlifuokite ir padenkite pakartotinai vadovaudamiesi toliau pateiktomis rekomendacijomis.

 • Tinka naudoti vaikų žaislams - EN 71 žaislų saugos sertifikatas;
 • Atspari skysčiams: išbandyta pagal BS 3900 G5;
 • Atspari dėvėjimui: išbandyta pagal BS3900 E15;
 • Atspari slydimui (atitinka R11 klasifikacijai naudojant tiesiai iš skardinės) - nereikia pridėti jokių papildomų priedų;
 • Greitai džiūna (mažiau nei 4 valandos tinkamomis sąlygomis – maksimalų tvirtumą įgauna per 7 dienas);
 • Labai patvari - patvaresnė nei tradicinės kietųjų vaškų alyvos ir nereikia pridėti papildomų kietiklių;
 • Nebūtina šlifuoti prieš dengiant papildomą priežiūros sluoksnį;
 • Lengva naudoti – skaidrią alyvą „Fiddes Hard Wax Oil“ galite dengti trumpo plauko kokybišku voleliu, kokybišku teptuku, aplikatoriumi, audinio skiaute, lėtų apsukų poliravimo mašina;
 • Alyva puikiai skleidžiasi, su laiku negelsta, nereaguoja su silikonu ar glaistu, antistatinė;
 • Nebūtinos specialios priežiūros alyvos;
 • Puiki išeiga – apytiksliai 24 kv.m. iš litro.

ALYVOS „FIDDES HARD WAX OIL” SPALVŲ PASIRINKIMAS

Skaidri „Fiddes“ kieto vaško alyva gali būti natūrali matinė (matt), pusiau matinė (satin) ir pusiau blizgi (semi- gloss). Ji suteiks gilią ir prabangią išvaizdą, dar labiau sustiprinantį natūralų jūsų medienos grožį.
Jei norite medienai suteikti atspalvį, siūlome 13 nuostabių tonuotų kieto vaško alyvų pasirinkimą - nuo baltos iki onikso (Light Oak, Rustic Oak, Dark Oak, Onyx, Walnut, Whiskey, White, Natural, American, Antique, English, Smoked Oak, Belgium Grey). Visi jie gali būti maišomi tarpusavyje.

Naudojant visas tonuotas alyvas, išskyrus BALTĄ (White), NATURAL (lengvai balinta) ir BELGIJOS PILKĄ (Belgium Grey), rekomenduojama pirmam sluoksniui naudoti tonuoto kieto vaško alyvą, o po to padengti skaidria.
Taip pat yra galimybė iš pradžių tonuoti medieną naudojant beicą „Fiddes Nitro Stains“ ir užbaigti skaidria „Fiddes“ kieto vaško alyva dviems sluoksniais. Pasirinkimas yra jūsų.

NAUDOJIMAS

Įsitikinkite, kad visi paviršiai yra švarūs, sausi ir be ankstesnės apdailos. Šlifuokite pagrindą smulkiu 150 grūdėtumo šlifavimo popieriumi arba šlifavimo disku ir kruopščiai pašalinkite visas dulkes.

PAPILDOMOS INSTRUKCIJOS TONUOTAI KIETŲJŲ VAŠKŲ ALYVAI

Užtepkite grindis teptuku arba grindų aplikatoriumi ir įtrinkite TAN (ruda) arba BEIGE (smėlio) spalvos pagalvėlėmis naudodami lėtaeigę šlifavimo/poliravimo mašiną (175 aps./min.). Jei reikia gilesnės spalvos, pakartokite. Tada padenkite skaidria kieto vaško alyva, naudodami trumpo (4mm) plauko volelį arba lėtaeigę šlifavimo/poliravimo mašiną. Jei reikia pašalinti alyvos perteklių, nupoliruokite visas grindis su BALTU poliravimo padu.

ALYVUOTŲ PAVIRŠIŲ PRIEŽIŪRA IR RESTAURAVIMAS

Reguliariam valymui ir tose vietose, kur yra didelis susidėvėjimas ir užteršimas, rekomenduojama naudoti naudokite aukštos kokybės valiklį Fiddes Wood Surface Cleaner. Tam tikrose vietose, kur pastebėjote mechaninius paviršiaus pažeidimus, gali prireikti pakartotinai panaudoti „Fiddes“ kieto vaško alyvą. Norėdami atstatyti pažeistas vietas, švelniai nušlifuokite vietą 150 grūdėtumo švitriniu popieriumi, plonai užtepkite „Fiddes“ kieto vaško alyvos ir papoliruokite audinio skiaute arba aplikatoriumi. Idealų rezultatą gausite naudodami tas pačias medžiagas ir techniką, kaip ir ankstesniam (pirminiam) dengimui.

PAKUOTĖS

Kietųjų vaškų alyva „Fiddes Hard Wax Oil“ tiekiama pakuotėse po 250ml, 1l ir 2,5l.

LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus