Holloway House® Wood Cleaner - Medienos Valiklis

87868474ml611,86 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

„Holloway House® Wood Cleaner" Medienos Valiklis

„Holloway House“ siekia naudoti tik geriausias, kruopščiai atrinktas sudedamąsias dalis ir jau 55 metų užtikrina aukščiausios klasės medienos dirbinių priežiūrą. Kviečiame jus prisidėti prie šios tradicijos.

„Holloway House“ medienos valiklis švelniai tirpina vaško sankaupas, pašalina purvą, riebalus maisto gaminimo vietose, suodžius ir kūno aliejus, kurie tamsina ir minkština medieną.

Šalina seno vaško likučius ir nešvarumus nuo aukštos kokybės medinių baldų, spintelių, plokščių, medžio kompozito, antikvarinių medienos gaminių ir faneruotų paviršių.

Tinka virtuvių spintelėms, laminatui, metalui, plastikui, vinilui ir sienų plokštėms valyti. Kokosų kvapo sudėtis be vandens. Sudėtyje nėra abrazyvų.

  • ŠVELINIAI ŠALINA VAŠKO SANKAUPAS, NEŠVARUMUS, KEPIMO RIEBALUS, SUODŽIUS IR KŪNO ALIEJUS
  • KOKOSO KVAPO FORMULĖ;
  • SUDĖTYJE NĖRA VAŠKO IR VANDENS.

Kaip naudoti:

1. Užtepkite švariu minkštu audiniu. Įtrinkite medienos tekstūros kryptimi. 2. Palikite 15 minučių, tada pakartokite valymą, kad pašalintumėte likusį vašką ar purvą. 3. Išdžiūvus nuvalykite švariu ir sausu audiniu. 4. Švarų paviršių rekomenduojame sudrėkinti „Holloway House“ apelsinų aliejumi, kadangi jame nėra vaško ar silikono.

PASTABA: jei vaško sankaupos suminkštino jūsų baldų paviršių, kad patikrintumėte, kaip valiklis reaguoja su senu vašku, iš pradžių nuvalykite nedidelį nematomą plotą.

Kiti naudojimo būdai:

Valo virtuvės spinteles, laminuotas medžiagas, metalą, plastiką, vinilą ir sienų plokštes.

DĖMESIO: Prieš naudojimą perskaitykite produkto saugos duomenų lapus. PRARIJUS KENKSMINGAS. NEPRARYKITE. Gali dirginti akis. Venkite sąlyčio su akimis. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus