DuraMaster - Elastomerinis Hermetikas

32051 Clay/Pilkas Molis037083320510300ml127,64 €
32061 Ironstone/Geležinis Akmuo037083320619300ml127,64 €
32081 Redwood/Raudonmedis037083320817300ml127,64 €
32111 Dark Brown/Tamsiai Rudas037083321111300ml127,64 €
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 70 EUR!
Pristatymas 1-3 darbo dienos.

Apie Elastomerinį Hermetiką „Titebond DuraMaster“

„Titebond® DuraMaster Sealant“ yra PIRMAS vandens pagrindo elastomerinis hermetikas su 100% sujungimo judėjimu, apjungiantis fantastišką sukibimą ir ypatingą elastingumą.
Šis revoliucinis hermetikas puikiai sukimba su įprastomis statybinėmis medžiagomis, tame tarpe: vinilas, metalas, stiklas, mediena, PVC, plastikas, betonas, aliuminis ir visų tipų dailylentės.
Jis tinka tarpų iki 5cm pločio užpildymui, išlieka lankstus, atsparus įtrūkimams, užtikrina plėtimąsi ir susitraukimą keičiantis temperatūroms. Gali būti uždažomas.
„DuraMasterTM“ hermetiką galite naudoti vidaus ir išorės darbams. Jis atsparus UV spinduliams ir yra 4 kartus patvaresnis už kitus aukštos kokybės akrilo latekso hermetikus (pas kuriuos sujungimo judėjimas yra tik 25%).
Savo savybėmis „DuraMaster“ pranoksta daugelį griežtų statybos standartų reikalavimų tokio tipo medžiagoms. MAKSIMALIAI AUKŠTOS EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS.

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

 • Jungtis gali išsiplėsti 100% nepakenkiant sukibimui;
 • Išlieka pastoviai lankstus ir atsparus įtrūkimams;
 • Fantastiškas sukibimas su PVC apdaila, plastiku, betonu, mediena, visų rūšių dailylentėmis, aliuminiu ir kitomis labiausiai paplitusiomis statybinės medžiagos;
 • Ilgaamžiškas ir patvarus;
 • Atsparus UV spinduliams;
 • Tinka tarpams iki 5 cm pločio;
 • Lengva naudoti. Perteklius nusivalo vandeniu;
 • Vidaus ir lauko darbams;;
 • Uždažomas;
 • Atsparus pelėsiui;
 • Atitinka LOJ (lakieji organiniai junginiai) standartams;
 • Atsparus užšalimui ir atšilimui virš 20 ciklų.

Atitinka šiuos standartus:

 • ASTM C920, CLASS 100/50 (WHITE AND COLORS);
 • Federalinė JAV specifikacija TT-S-00230C;

Fizinės savybės

Sudėtis: Vandens Pagrindo Akrilo Lateksas
Spalva: 8 spalvos
Kietūjų dalelių: 73%
Klampumas: 350,000 cps;
Sujungimo judėjimas:
100%;
Atviras darbo laikas:
15 min. (prie +24°C ir 50% RH);
Užšalimo/atšilimo stabilumas:
20 ciklų;
LOJ:
iki 50 g/L;
Pliupsnio temperatūra:
netaikoma (be tirpiklių);
Produkto išeiga (priklausomai nuo snapelio skylės diametro):
~ 6mm - 9,5m, 3mm - 19m.
Tvirtėjimas:
pradinis 2-4 val. (priklausomai nuo paviršiaus temperatūros ir santykinės oro drėgmės).;

Naudojimas

Darbinė temperatūra: nuo +4C iki +49C 
Eksploatavimo temperatūra: nuo -32C iki +83C.

Darbo laikas: 15-20 min. dirbant su 6mm snapelio skylute.

Paviršiaus paruošimas: Paviršiai turi būti nuvalyti nuo užteršimo ir kitų medžiagų kurios gali trukdyti tinkamai hermetikui prilipti. Turi būti nuvalytos visos kitos medžiagos, kurios gali užkirsti kelią sukibimui. Už tinkamą paviršiaus paruošimą atsako pats vartotojas. Siekiant užtikrinti, tvarkingas sandariklio linijas, naudokite apsaugines lipniąsias juostas. Lipniosios juostos turi būti pašalintos tol kol nesutvirtėjo sandariklis.

Naudojimas: Hermetikas yra paruoštas naudoti. Išspaudimui naudokite profesionalius hermetikų išspaudėjus/pistoletus. Išspauskite hermetiką į angas, plyšius, tarpus ar skyles. Maksimaliai užpildykite jungties angą ir pakartokite, jei reikia. Jei jungties gylis didesnis kaip 1,3 cm papildomai naudokite plyšių užpildymo medžiagą. Prieš pradedant darbą visapusiškai išbandykite hermetiko naudojimo tinkamuma ant jūsų paviršių.

Valymas: Kol neišdžiūvęs nusivalo vandeniu. Išdžiūvęs hermetikas pašalinamas peiliu ir arba kitomis mechaninėmis priemonėmis. Po darbo rankas plaukite su muilinu vandeniu..

Apribojimai:

Negalima tepti išorinių paviršių, jei per 24 valandas numatomas lietus. Darbo metu oro, hermetiko ir paviršiaus temperatūra turėtų būti +4 C̊ ir aukščiau. Dažymas aukštos kokybės vandeniais (latekso pagrindo) dažais po 2–4 valandų (arba vėliau). Kitiems dažų tipams rekomenduojama atlikti suderinamumo testą. Norėdami užtikrinti tvarkingas hermetiko linijas naudokite kokybiškas lipniąsias apsaugines juostas. Kai hermetikas praras lipnumą prisilietus, nuimkite lipniąsias apsaugines juostas. Jei plyšio gylis didesnis kaip 13mm naudokite užpildančią medžiagą. Neskirtas nuolatiniam panardinimui po vandeniu. Saugoti nepanaudotą produktą sausoje vietoje žemesnėje nei +21°C. Jei turite klausimų dėl naudojimo, kreipkitės į tiekėją arba apsilankykite tinklapyje www.titebond.lt

Garantija:

Jei jūsų netenkina produktas, atvejais kai jis buvo naudojamas kaip nurodyta, jūs galite grąžinti pakuotę su nepanaudotu produktu ir pirkimo įrodymą, kad UAB NAVAKO galėtu pakeisti produktą. Gražinamoje pakuotė produktas neturi būti panaudotas iki galo. Garantija galioja tik produkto pakeitimui į kitą ir neapima darbo sąnaudų ir pan. JOKIOS KITOS GARANTIJOS yra nenumatytos.

DĖMESIO: Prieš naudojimą perskaitykite saugos duomenų lapus. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus